Nyertesek

Ovis nyeremények

  • Mélykút Város Önkormányzat Óvodája I. sz. Óvoda – Mélykút

  • Aranydió Óvoda – Diósjenő
  • HVÓBKI Arany János úti Tagóvoda – Heves
  • Tápiógyörgye Kastélykert Óvoda és mini Bölcsőde – Tápiógyörgye
  • Makói Óvoda Kálvin téri Tagitézmény, Bóbita Csoport – Makó
  • Mártélyi ÁMK  Mártélyi Óvodája – Mártély
  • Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Kiskunhalasi Tagintézménye – Fejlesztő Óvoda – Kiskunhalas
  • Mendei Mesevár Óvoda és Bölcsőde – Mende
  • Örkényi Manócska Óvoda – Örkény
  • Alsódobszai Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha – Alsódobsza
  • Balkányi Barackvirág Óvoda – Balkány

  • Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda Általános Iskola és Gimnázium – Szécsény
  • Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Bharkeresztes – Biharkeresztes
  • Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti iskola, Óvoda és Kollégium – Győr
  • Tápiószelei Csicserke Óvoda – Tápiószele
  • Hársliget Óvoda – Csabacsűd-Örménykút
  • Bajai Óvodaigazgatóság Petőfi utcai Tagóvodája – Baja
  • Zalaistvándi Eperke Óvoda – Zalaistvánd
  • Győrzámolyi Tündérrózsa Óvoda és Bölcsőde – Győrzámoly
  • Szajki Óvoda – Szajk
  • Apraja-Falva Óvoda és Bölcsőde – Bordány
  • Ófalui Német Nemzetiségi Kétnyelvű Óvoda és Mini Bölcsőde – Ófalu
  • II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Imrehegyi Tagintézmény – Imrehegy
  • Észak-Kelenföldi Óvoda Újbudai Napraforgó Telephely – Budapest
  • Kecel Város Önkormányzat Óvodája és Bölcsődéje Nyírjesi Óvoda – Kecel
  • Hajdúnánási Református  Ált. Iskola és Óvoda Tagintézménye – Hajdúnánás
  • Tapolcai Kertvárosi Óvoda Hársfa Tagintézménye – Tapolca
  • Balatonlellei Napköziotthonos Óvoda – Balatonlelle
  • Cseresznyevirág Katolikus Óvoda – Nagykörű
  • Tabi Takáts Gyula Óvoda és Bölcsőde Többcélú Intézmény – Tab
  • Kabai Óvoda – Kaba

  • Nagyberki Manó Tanoda Óvoda – Nagyberki
  • Solymosi Óvoda – Gyöngyössolymos
  • Bujáki Cseperedő Óvoda – Buják
  • Nagykőrösi Városi Óvoda, Kalocsa Balázs Tagóvoda, Eötvös Károly utcai Intézménye – Nagykőrös
  • Jánossomorjai Aranykapu Óvoda Újrónafői Tagóvodája – Újrónafő

Egyéni nyeremények

  • Némethné Baranyai Márta – Szilsárkány
  • Fazekas Sándor – Debrecen
  •   Varga Istvánné – Csemő

  • Kársai Mihály – Csorvás
  • Kótics Hilda – Cikó
  • Kaczur Bence – Makó
  • Mohácsi Bence – Tápiógyörgye
  • Tóthné Szilágyi Krisztina – Apagy
  • Pazdoráné Frikton Ágnes – Siófok
  • Sáringer Endréné – Sándorfalva
  • Antal Katalin Csilla – Vése
  • Szántó Márton – Balassagyarmat
  • Kármán Réka – Nagykáta
  • Terékné Káplár Tímea – Tápiószele
  • Kádár Orsolya – Szentes
  • Rónainé Mészáros Erika – Szil
  • Bakai Imre – Makó
  • Presits Ferenc Lászlóné – Lengyeltóti
  • Fejérváriné Führer Lívia – Győr
  • Molnár Enikő – Elek
  • Decsák Ferenc – Bátya
  • Török Sándorné – Váralja
  • Bozzai Nóra – Vasvár
  • Jabné Szabó Éva – Szil
  • Énzsöly Bernadett – Kóny
  • Hermann Sándorné – Tamási
  • Kovács Zoltánné – Egyek
  • Mikulik-Dörgő Fruzsina – Mende
  • Ledenyák Klára – Kecel
  • Jancsikné Havzer Marianna – Simontornya
  • Bölcskei Dóra – Solymár
  • Tófeji-Molnár Kata – Bócsa
  • Mártonné Győri Márta – Kéty
  • Csetánné Tóth Szilvia – Gyöngyös
  • Csányi Tímea – Üllés
  • Baksa Máté – Abony
  • Seliga Ferenc – Lókút
  • Boczháné Lázár Éva – Szabadszállás
  • Bócsa Barnabásné – Baja
  • Nagy Zsoltné – Tatabánya
  • Vatoli Péterné – Vértesboglár
  • Szöllősi Mihályné – Hajdúböszörmény
  • Deákné Reszegi Ilona – Hajdúnánás
  • Bocskai Dorina – Marcali
  • Orbán Eszter – Nagykovácsi
  • Bognár Tibor Istvánné – Jánossomorja
  • Végh Györgyné – Bonnya
  • Molnárné André Gerda – Visznek
  • Diósi Annamária – Szedres
  • Takács Melinda – Tab
  • Bíró-Biszak Tímea – Hidas
  • Angeli Adrienn – Sükösd
  • Kissné Nagy Éva – Kunágota

  • Vancsuráné Molnár Márta – Kecel
  • Orbánné Nagy Ildikó – Csetény
  • Áder Edit – Bogyoszló
  • Horváth M. János – Tompa
  • Herman-Vida Anett – Bátya
  • Cservenyák Zsoltné – Kisvárda
  • Vass Karolina – Bordány
  • Szabó Gyula – Gyöngyössolymos
  • Vidók Melinda – Baja
  • Dézsi Miklósné – Hajdúnánás
  • Kustyán Gáborné – Nyíradony
  • Balogh Renáta – Szár
  • Hamza Lászlóné – Szekszárd
  • Ádám Gabriella – Szeged
  • Bittner Zsuzsanna – Zomba
  • Bigrosné Hargitai Éva – Üllés
  • Tankó Árpád – Budapest
  • Laki Erzsébet – Zalalövő
  • Farkas Tamás – Balassagyarmat
  • Németh Ildikó – Kiskunhalas
  • Berkecz Dóra – Csongrád
  • Pozsgai Lászlóné – Rábacsanak
  • Hódosi Vincéné – Bácsalmás
  • Tóth Péter – Zámoly
  • MorbertnéDáncs Erika – Somogyszil
  • Ster Andrásné – Fehérgyarmat
  • Balázs Róbertné – Tab
  • Dobóvári Károly – Nagytőke
  • Bartók Katalin – Gersekarát
  • Forró Gyuláné – Tótkomlós
  • Danczi Andrea – Ipolydamásd
  • Hezler Mónika – Kömlőd
  • Bakó Rebeka – Szil
  • Szakállné Koch Tímea – Tompa
  • Balog Mariann – Fegyvernek
  • Királyy Eszter – Kőszeg
  • Gere Lajosné – Öcsöd
  • Tóth Mónika – Kocs
  • Agócs Máténé – Kecel
  • Horváthné Molnár Krisztina – Perkáta
  • Bőszné Kiss Andrea – Pécs-Hird
  • Tímár Attila – Gyomaendrőd
  • Ács Gabriella – Balkány
  • Vicziánné Vincze Mónika – Csorvás
  • Dávid Erzsébet – Závod
  • Káinné Kasza Zsuzsanna – Tiszakécske
  • Gémes Benett – Baks
  • Pásztorné Oláh Katalin – Gávavencsellő
  • Lőrincz Lászlóné – Szilsárkány
  • Balogh Henriett – Baja